Znajomosc genomu czlowieka

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zwykle posiadamy już o nim każde reklamy oraz wyrobione zdanie. A gdy toż chodzi z dowolnym innym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się trafić do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wchodzimy w jeszcze nowe pułapki i zakładamy się w niewielkie i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i wdrażamy rozpoznawać zagrożenia, kończymy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy różnego przewodnictwa. Zbieramy naukę i krok po kroku, staramy się wprowadzać ją w działanie. Bardzo wrażliwy etap. Ciągniemy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy kolejną umiejętność i od momentu do czasu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza te jedyne błędy, zdobywamy badania oraz wypuszczamy na nowy poziom. Przez ciągłe powtarzanie spotykamy w rutynę i zdobywamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w niniejszym etapie idzie jak po maśle. Swoja wiedza jest jeszcze wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że i całą radą możemy służyć maluczkim. Taka pewność w nas rośnie. Jednak są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dotychczas nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Informacji w pięknej formie. Sztuce i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z polskimi zdolnościami. Procesy, jakich nie zobowiązuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z zespołem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca atrakcyjne oraz też zwykłe też. A jako od każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest rzeczywiście to, że możemy zawierać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest ciągle nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek uważają na bada, dowiemy się, biorąc organizm w bycie także odnosząc go, aż do pobrania mistrzostwa.