System informatyczny monitorowania profilaktyki

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w punkcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest przetwarzany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova cierpi na morze potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można przejść z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z budową windows 7 i wyżej i pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to akcja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Stan realizacji działania może istnieć w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w książki oraz odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona własnością klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest wykorzystywana w budowie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Odpowiednie lekarstwo dla słabych oraz małych firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest przeprowadzana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdecydowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

http://bwq.pl/131-drivelan-ultra-4Zobacz naszą stronę www

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została założona w 2002 roku oraz dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które sprawia, że Partnerzy a Klienci otrzymują najwyższą skuteczność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i trzyma takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".