Sklep miesny wieliczka

hallu forteZobacz naszą stronę www

Zanim przedsiębiorca otworzy biznes w sferze mięsnej, musi zadbać o dobry lokal oraz jego wyposażenie. Lokal powinien stanowić salę sprzedażową i jedyne pomieszczenie magazynowe, przeznaczone do przechowywania nadwyżki towaru. W szybkich sklepach polecane jest wygospodarowanie dodatkowego pomieszczenia – chłodni, w jakim jeszcze jest niska temperatura. W niższych placówkach taką postać z powodzeniem mogą służyć lodówko-zamrażarki.

Wyposażenie sklepu mięsnego w dobry sprzęt AGD jest sprawą kluczową. Aby sklep funkcjonował sprawnie, dodatkową partię towaru warto jest chronić pod chłodnią ekspozycyjną w profesjonalnej komorze. Dzięki temu już można uzupełniać ubytki w materiale na sali sprzedaży, bez konieczności występowania jej przez pracownika. Chłodnie sklepowe to najistotniejszy mebel w sklepie. Mamy wiele modeli chłodni do wyboru w różnych rozmiarach: witryny, regały, szafy, lady chłodnicze, lady narożne i szafy podblatowe. Potrafią być przeszklone lub całe.

Jeżeli chodzi o sprzęt mrożący, to kwestia przedstawia się podobnie: można zdobyć szafy i witryny przeszklone lub zamrażarki. Sprawdzą się również lodówko-zamrażarki. Niezbędnym elementem urządzenia jest też krajalnica do wędlin. Warto zwrócić uwagę, czy trzyma ona noże chromowane ze pewni nierdzewnej i czy umożliwia regulowanie grubości plastra. Powinna więcej być swoja w demontażu, co sprzyja utrzymanie zaopatrzenia w czystości. Prócz tego chodzi zaopatrzyć sklep w noże i sterylizator do noży. W ofercie są sterylizatory wodne i UV.

Bardziej trudny klienci będą dumni z ofert zmielenia mięsa na położeniu w biznesie. Posłuży do tego wilk do ciała. Nazywany jest również szarpakiem lub maszynką do mięsa. Natomiast na tym wyposażenie sklepu mięsnego się nie kończy! Konieczna będzie i waga elektroniczna z wyświetlaczem, kloc masarski i topór do krojenia mięs z kością oraz kasa fiskalna.

Na jednym końcu trzeba wyposażyć zakład w meble. Nie obejdzie się bez mebli magazynowych i BHP, stołu ze zlewem, regałów, półek i szafek wiszących oraz koszy na śmieci. Pomocny jest również stół narożny lub przyścienny. Sala sprzedaży musi być wyposażona w klimatyzację, dzięki której możliwe jest regulowanie temperatury w biznesie. Wymieniony mebel jest wspaniały, ale przydatny w specjalnym sklepie mięsnym.