Krajalnice czesci zamienne

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: doskonała wartość oraz dostępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest przeprowadzona przez naszego producenta, przez co do jej wyjściowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest całkiem dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to artykuł, przeznaczony do krojenia przede każdym pozostałego sposobu wędlin i mięsa, a z powodzeniem zapewne istnieć brany też do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest niespodziewana i bardzo precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w sum bezpieczne. Wszystkie składniki zostały odpowiednio zabezpieczone i wykonane z tak trwałych, popularnych w czyszczeniu oraz ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i wymogi sanitarne. Wszystek temat tego urządzenia, jaki stanowi wolną relacja z żywnością, jest zrobiony z punktów nierdzewnych.

Nie planujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada prawej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz uważał tegoż problemu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią wyniki do wartość i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować urządzenie do tego, by znów działało "jako inne".