Firmy ksiegowe szczecin

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich z monotonnej i czytającej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo oryginalnych odbiorców, dodaje je jednak elastyczność i możliwość obsługi. Co niezwykle istotne, są one przystosowane do prawidłowych przepisów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najprawdziwszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do głów prowadzących pełną księgowość, jak a firm rozliczających się w postaci księgi przychodów i rozchodów lub na platformie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada dużą gamę funkcji koniecznych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle naturalnym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z programem nie sprawi kłopotów nawet kilka zaawansowanym użytkownikom.

Ten porządek w zderzeniu z kolejnymi zapewnia znacznie większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć własne raporty i wydruki, na inny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z wykorzystaniem tzw. pól własnych, lub same rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa istnieje również realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były spłacone w sezonie; ewidencja środków trwałych, a też wartości lekkich i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.